Doprava a platba zdarma pre všetky objednávky od 50 Eur.

Spôsoby doručenia
  • Osobný odberzdarma
  • Kuriér DPD4,50 €
  • Slovenská pošta4,50 €
  • Zásielkovňa - doručenie na pobočku2,50 €
Možnosti platby
  • Dobierkazdarma
  • Hotovosťzdarma
  • Bankový prevodzdarma
  • Platba kartou GPWebpayzdarma

Spôsoby doručenia

Osobný odber - 0,00 €

V prípade záujmu o osobný odber si termín prevzatia dohodnete na telefónnom čísle uvedenom na stránke www.marinero.sk.
Pred dohodnutím času si pre objednávku nechoďte, nemusí byť ešte pripravená na vyzdvihnutie.

Kuriér - 4,50 €

Objednaný produkt je doručený prostredníctvom kuriérskej služby. Tovar bude doručený do 1-2 pracovných dní od expedovania zásielky a v okamihu expedovania zásielky sú Vám na email doručené informácie.
Neprehliadnite - Skontrolujte, prosím, pri preberaní objednávky stav obalu zásielky, predovšetkým či nie je akýmkoľvek spôsobom porušená naša páska a nie je opravovaná.V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe. Prípadne odporúčame prevziať balík a ihneď ho otvoriť pred doručovateľom.

 

Možnosti platby

Dobierka - 0,00 €

Napoužívanejší spôsob platby v dnešnej dobe. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru poštovnému doručovateľovi alebo kuriérovi.

Hotovosť - 0,00 €

Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere priamo na výdajnom mieste. 

Bankový prevod - 0,00 €

Po prijatí Vašej objednávky Vám systém automaticky zašle číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený v Unicredit Banke. Ihneď po prijatí platby tovar odosielame s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí.

Platobná karta GPWebpay - 0,00 €

Za tovar zaplatíte v online kartou pri objednávke, tovar Vám bude expedovaný okamžite. 

 

Otázky a odpovede

Aká je doba doručenia?

Všetky najpopulárnejšie modely držíme skladom a odosielame ich vždy v priebehu 24-48 hodín. Tieto produkty sú na stránke ľahko rozpoznateľné - sú označené skladovou dostupnosťou “skladom”.
Ostatné produkty, ktoré niesú skladom, alebo sú na objednávku sú zvyčajne doručené v priebehu 30 pracovných dní. Odhadovaná doba doručenia je uvedená individuálne na stránke každého produktu.

Je doručenie naozaj zadarmo? Do akých krajín Marinero.sk doručuje?

Doprava zdarma je u nás vždy pri všetkých produktoch v cene vyššej ako 50 Eur.
Prioritne doručujeme len po území SR avšak v ojedinelých prípadoch je možná expedícia aj do ČR. V tomto prípade nás neváhajte kontaktovať emailom na info@marinero.sk, aby sme Vám mohli odporučiť čo najlepší možný spôsob prepravy do ČR.

Môžem svoju zásielku sledovať?

Okamžite po odoslaní vašej objednávky nás môžete požiadať o tracking kód, pomocou ktorého môžete sledovať aktuálnu polohu vašej zásielky.

Akým spôsobom Marinero.sk doručuje?

Vaša zásielka bude doručená priamo k vašim dverám kuriérskou službou, slovenskou poštou prípadne zásielkovňou - výber záleží len na Vás.
Ak si nieste istí, či budete v deň dodania zásielky na vašej adrese, nieje to žiaden problém. Kuriér by Vás mal vždy vopred telefonicky kontaktovať, aby vám zásielku bezpečne doručil priamo do vašich rúk.

 

Táto stránka má informatívny charakter, záväzné stanovisko obsahujú VOP.