produkt si prezerá 5 zákazníkov
Doprava zdarma
Darčekový kupón 200€ +
Darčekový kupón 200€

V predaji len online

Darčekový kupón 200€

Máte strach, že sa netrafíte do vkusu? Najlepší spôsob ako obdariť blízkeho je nákupom darčekového kupónu. S týmto darčekovým kupónom si Váš blízky sám vyberie na aký produkt ho chce použiť a navyše sám si vyberie v aký čas.

Viac detailov

200,00 € vrátane DPH a RP

Skladom

viac ako 8 ks


Zakúpením tohto produktu môžete získať až 20 vernostných bodov. Získate teda 20 vernostných bodov ktoré môžete vymeniť za zľavový kupón v hodnote až 7,00 €.


Doručenie prebehne ihneď po zaplatení elektronicky e-mailom

Platnosť kupónu je 12 mesiacov od vygenerovania. Generovanie kupónu prebieha priamo vo Vašom zákazníckom účte. Systém Vám ponúkne možnosť kupón vygenerovať ako PDF a následne si ho stiahnuť, prípadne ho odoslať automaticky emailom príjemcovi, ktorého si zvolíte. V prípade odoslania emailom sa vygeneruje emailová šablóna s Vaším venovaním a informáciami od koho a pre koho daný kupón je, následne ho systém odošle na zvolenú emailovú adresu. Kupón je viac násobne použiteľný, to znamená že hodnota kupónu nemusí byť vyčerpaná ihneď. V prípade použitia len časti hodnoty kupónu systém po nákupe vygeneruje automaticky nový kupón už so zostávajúcou hodnotou.

4 ĎALŠÍCH PRODUKTOV V ROVNAKEJ SÉRII: